چراغ ، خانه ،مسجد ................

 

روزنامه شرق:سه شنبه نهم آذر 89

پروژه 700 میلیاردتومانی ایران در نجف

"ایران برای ساخت (صحن جامع حضرت زهرا)در حرم حضرت علی(ع)درنجف 700میلیارد تومان هزینه میکند.به گزارش فارس معاون اجرایی ستاد بازسازی عتبات عالیات اعلام کرد زیربنای این صحن 220 هزارمتر مربع است."

پس آن مثل معروف کجا مصداق دارد.

اینجا بندرعباس است و مردمانی که خشکسالی در روستا آب را و سپس نان را از آنها دریغ کرده وبه اجبار به حاشیه شهر کوچیده اند.

 

حاشیه بندرعباس

 

/ 11 نظر / 36 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرامرز

که تا باد چنین باد داد و بیداد.

فرهاد

سيد جان مهم معنو يات انسانها چه ارزشي دارن !!!!!!!

یک دوست

کو گوش شنوا؟

سعید

فعلا همه چراغها به خانه حرام است با تتشکر از شما دوست عزیز

محمود

درود بر اهالی جرون در حال حاضر توی ایران دین ابزاری شده برای رسیدن به اهداف شخصی و گروهی و حکومت برای بقای خود حتی حلال را حرام و حرام را حلال می کند حالا چه برسد به رسد به موضوعات دیگه این نتیجه ی دخالت دین در حکومت است.

غلامعباس سمائی

سلام یادتان باشه جما احمد روستایی که روزی به سیزده بدر آنجا میرفتید حالا مرده است نوشته هایت عالی است

خان

سلام ارموس جان عکسی که درج کرده ای متعلق به لولی هاست یا کولی ها اینها بصورت فصلی از مناطق جنوب کرمان به بندرعباس می آیندو کارشان درست کردن داس و انبر و ....می باشد. ما بندری نداریم که آواره حاشیه شهر باشد چون درحال جاضر تمام روستاهای بخش مرکزی آباد و دارای امکانات می باشند.پس کمی منصف باشید و واقعیت رامنعکس کنید.

با سلام من با شماموافقم در اين مملكت ما هيچ چراغي به اين مردم بيچاره روا نيست در حالي كه اين همه افراد بيكاروفقير درايران هست ميلياردي براي كشورهاي همسايه همه نوع تسهيلات از قبيل جاده سازي براي عراق و كارخانه و ايجاد شغل براي لبنان و كمك براي فلسطين و همچنين سوريه وپاكستان و كشور هاي گمنام افريقايي غيره فراهم است در حالي مردم اين مملكت از حقوق مسلم خودشان و ثروت خدادادي محرومند اين درد را به كجا مي توان برد كه اين كشورهاي به ظاهر دوست و همسايه هيچوقت ايران را حمايت نكرده و نميكنند. اين حرفها را هر فرد عامي وبيسوادي مي داند ولي نميدانم چراكساني كه درراس امورهستند خودشان را به آن راه مي زنندو همچنان به اين كارهايشان ادامه مي دهند البته چون مثل مردم عادي براي يك وام 2ميليوني 4 ماه تو نوبت نمونده درضمن نيازي به 2 كارمند رسمي براي ضمانت نداره .خودش و بچه و خانمش با ماشين دولتي اياب و ذهاب مي كنند در خانه دولتي زندگي ميكنند و چند خانه و ويلا هم اين ور واونطرف دارند حسابهاي بانكي پر پول و وام هم اگر بخواهند ميلياردي و بدون ضامن . بعد مي گويند شاه دزديد و چاپيد و فراركرد پس اين ها چه